Veiling Obdam 2016

Ieder jaar wordt in Obdam De Veiling gehouden, deze is dit jaar op 7 oktober in De Brink. De Veiling besteedt haar opbrengst aan onderhoud en renovatie van de St. Victorkerk en het Brakenkerkje. Sinds twee jaar worden er ook verenigingen bij betrokken. Wij hebben ons hiervoor opgegeven en zijn ingeloot, samen met de tennisvereniging van Obdam.

We zijn maar al te blij dat we er bij zitten want hiervoor krijgen wij het prachtige bedrag van € 1.000, te besteden aan onze gymvereniging.

Maar voor dit mooie bedrag moet onze vereniging natuurlijk wel iets doen. Hiervoor moeten een aantal wijken worden gelopen, catalogussen worden verspreid en op de avond zelf worden geholpen. Voor deze taken hebben we een onze leden benaderd en een aantal hebben zich opgegeven om de wijken te lopen en de catalogussen rond te brengen.
Heel hartelijk bedankt hiervoor!!!

Ons bestuur zal op de avond van de veiling aanwezig zijn om hand- en spandiensten te verrichten. Verder zal er een demo zijn in de hal van De Brink van de Aerial Dancing groep.

Dus komt allen op vrijdagavond 7 oktober naar De Brink!
De zaal is 19.30 uur open om alvast rond te lopen en de koopjes te bekijken. Om 20.00 uur begint de veiling.